bobánek

Co dělat když mě pes pokouše bez majitele,a odkoho potom vymáhat bolestný?

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině psa chytit a nechat zjistit , jinak žádné bolestné nebude. A samozřejmě hrozí i několikanásobné další pokousání.

Další odpovědi
arygnoc

nic. nechat se očkovat proti vzteklině.

stalo se mi to před 2 léty, vyšlo mě to na 4000 a půl roku běhání po doktorech.

bolestný nevYmůžete na nikom, pokud majitele neznáte.

venkovan

To mne ranil šlak kdyby mne pokousal pes i jeho majitel.
To co tu psali jiní. k lékaři a potom na policii. On ten pes v místě bude známý určitě někdo bude vědět ke kterým vratům patří.

Janichkah

A to Vás pokousal jen tak??? je to blbé posoudit když nenapíšete jak se to stalo???