Avatar uživatele
panenka

Co dělat když mě nejde stáhnout film

Dobrý den zaplatila jsem si na uložto kredit a chtěla jsem dětem stáhnout pohádku .Po zadání kodu jsem klikla stáhnout a nezobrazuje se mě zda to chci uložit nebo otevřít kde se vyskytl problém děkuji.
Doplňuji:
Používám Internet Explorer

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4176 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč? Můžete zkusit vyčistit cache prohlížeče, například pomocí programu CCleaner – http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner
Při instalaci odmítněte Google chrome/toolbar a po instalaci program spusťte, spusťte čištění disku a hledání chyb v registru. Nalezené problémy opravte.

Též můžete zkusit program Freerapid Downloader, který umí stahovat ze všech možných úložišť. V nastavení si pak můžete nastavit, aby stahoval přes VIP. Ke stažení: http://www.slu­necnice.cz/sw/fre­erapid-downloader/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

tož nevím, ve firefoxu i chrome mi to funguje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak ho zahoď a používej třeba mozilu nebo jiný.
Jinak v nastavení internetu tam bys měla mít místo kam se ukládá. Mám takové tušení že do internet explorer-temp. Musíš to ted prohledat.
Zkus dát start, najít a napiš název filmu nebo alespon začátek a hledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

To už dělá pár týdnů. Já dám stáhnout, opíšu kód, nahoře vyskočí tenká lišta na tu kliknu a dám znova stáhnout, musím opsat znova kód a pak mi teprve vyskočí uložit. Taky jsem z toho byla v šoku, a docela mi trvalo, než jsem na to přišla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

nedělej s počítačem žádný čachry, stahování ti nejde nejspíš protože nedodržuješ správný postup, skoušej to pečlivě dál, uvidíš že nato přijdeš, a topředplacení je naprosto zbytečný, tím získáš sna jen o něco rychlejší stahování,skoušej…

před 4176 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek