Zlatý

Co dělat když mě nejde stáhnout film

Dobrý den zaplatila jsem si na uložto kredit a chtěla jsem dětem stáhnout pohádku .Po zadání kodu jsem klikla stáhnout a nezobrazuje se mě zda to chci uložit nebo otevřít kde se vyskytl problém děkuji.
Doplňuji:
Používám Internet Explorer

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jaký používáte internetový prohlížeč? Můžete zkusit vyčistit cache prohlížeče, například pomocí programu CCleaner - http://www.slunecnice.cz/…
Při instalaci odmítněte Google chrome/toolbar a po instalaci program spusťte, spusťte čištění disku a hledání chyb v registru. Nalezené problémy opravte.

Též můžete zkusit program Freerapid Downloader, který umí stahovat ze všech možných úložišť. V nastavení si pak můžete nastavit, aby stahoval přes VIP. Ke stažení: http://www.slunecnice.cz/…

Další odpovědi:

tož nevím, ve firefoxu i chrome mi to funguje.

Tak ho zahoď a používej třeba mozilu nebo jiný.
Jinak v nastavení internetu tam bys měla mít místo kam se ukládá. Mám takové tušení že do internet explorer-temp. Musíš to ted prohledat.
Zkus dát start, najít a napiš název filmu nebo alespon začátek a hledat.

Zlatý

To už dělá pár týdnů. Já dám stáhnout, opíšu kód, nahoře vyskočí tenká lišta na tu kliknu a dám znova stáhnout, musím opsat znova kód a pak mi teprve vyskočí uložit. Taky jsem z toho byla v šoku, a docela mi trvalo, než jsem na to přišla.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

nedělej s počítačem žádný čachry, stahování ti nejde nejspíš protože nedodržuješ správný postup, skoušej to pečlivě dál, uvidíš že nato přijdeš, a topředplacení je naprosto zbytečný, tím získáš sna jen o něco rychlejší stahování,skoušej...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.