Klarisa

Co dělat, když mě doktorka odmítá vyšetřit?

Moje doktorka mi odmítá vzít krev a vyšetřit mě.Kde si mám na ni stěžovat?Krev mi brala naposledy před rokem a půl.Má cenu k ní chodit,když mě vyhodí?

Odpovědi
anetadela1

A proč by vám měla vzít krev? Jste nemocná? Jestli jste byla na preventivní prohlídce, tak myslím, že není důvod brát krev.

panenka

neznám vaš problem,potřebovala bych vědět proč vás odmítá vyšetřit a krev vám vzít .pokud se tak chová jen tak tak to bych vám doporučovala přejít k jinému lékaři.a vyhodit vás může jen z dosti vážných důvodů.v každém případě si můžete stěžovat na české lékařské komoře,pokud se tá ordinace nachází ve vesnici tak si skuste zajít samozdřejmě to musíte mít sepsané za starostou a i tam mu to říci ten by to mohl projednat se zastupiteli na další schůzi.u nás to tak bývá taky

Nuk nuk

Skutečně záleží na tom, proč by Vám lékařka měla brát krev. Obvykle se to nedělá bezdůvodně. Pokud Vás ale odmítá přijmout nebo vyšetřit obecně, pak zkuste podat stížnost na Českou lékařskou komoru. Lékaře samozřejmě můžete změnit kdykoliv.