Co dělat když mě chce zaměstnavatel převést na jinou práci bez mého souhlasu má na to právo a jak postupovat

nikdo z oslovených zaměatnanců na to místo nechce být přeřazen může to být dáno příkazem nebo losováno jak mi bylo řečeno od zaměstnavatele,paní která na tom místě pracovala je v důchodu a nového zaměstnance nevezmou z finančních důvodů

Nejlepší odpověď
anonym

ano má na to právo ale měl by vám nechat stejné finanční ohodnocení