Avatar uživatele
sasana

Co dělat,když manžel je nevrlý a nespolupracuje.

Manžel má cukrovku a jednou mu klesl cukr a zůstal na zemi.Zavolala jsem rychlou pomoc.Po ošetřeni ani nějak nechtěl se záchrancem spolupracovat,když se manžela ptal na něco.Manžel je dost zatvrzelý.Někdy mu říkám aby se nějak nepřetežovat,že to udělá za něho syn.Dostanu ještě nadáne abych se věnovala o chod domácnosti.Chodi do práce a jednou mu nebylo dobře a spolupracovnik na něj čekal.A pak jej z legrace pomlouval po stavbě.Opět jsem dostala nadáne že jsem neměla spolupacovnikovi říkat co mu bylo.Mám kurz prvni pomoci a manžel řezal malou pilkou dřevo a říznul se dost.Když jsem mu to pak ošetřovala,tak mě nadál,že jsme tedy ošetřovatelka.Tak jsem mu řekla at si to zaváže sám.Člověk mu chce pomoc a ještě dostanu nadáne.Už mě jeho nevrlost a ponižováni nebavi.Když máme výzdobu vánočni a po vánocich je a máme ještě to chvilku,tak i před synem nadává že s výzdobou jsme jen pro smich?On na to nikdy nebyl.Býval i nevrlý když neměl cukrovku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, ivzez, zzzzz, gagaga, marci1 před 3741 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Píšete, že byl nevrlý i když ještě cukrovku neměl. Buď se s ním rozvedete, anebo si ho víceméně „nevšímejte“ a ignorujte jeho nevrlost a ponižování. Přiznám se, že já bych s takovým člověkem žít nemohla. Mám ráda pohodu, klid a humor. ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Vyplajzni se na něj
Co jako stím ? tady---------------------------

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Domnívám se,že nevrlost měl v povaze i bez cukrovky a ta mu teď na náladě nepřidá.
Můžete si vybrat ze dvou verzí-bud se rozvedete nebo si zvyknete.Brala bych to první,protože dle popisu se mu stejně ničím nezavděčíte,tak­že tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

no jo no, tak se nediv že už se s tebou tolik necukruje, když má zákaz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Jestli si jseš jistá, že nevrlý býval ještě před cukrovkou, pak je na místě vážný pohovor. Na rovinu říct, že je toho už moc a zeptat se proč to tak je. A jak píše marci1, ukázat, kam až to může vést.
Jestli je možné, že se nevrlost projevila až po onemocnění (nevím, jak se cukrovka získá), pak právě to onemocnění může být příčinou – člověk si přijde na obtíž, zbytečný, otravný, nesamostatný a neschopný. V tom případě bych doporučil ukázat, že to není pravda.
V každém případě je potřeba to řešit. Život je příliš krátký na to, aby si ho člověk mohl nechat ničit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

jestli Vas to depta tak, ze uz to nemuzete vydrzet, tak se rozvedte. Lepsi byt sam, nez se otravovat s takovym typem. A pak muzete zacit novy zivot a najit si nekoho pro Vas lepsiho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Vyřešit situaci s manželem.
Z nás jej nikdo nezná, nevíme, co jej k takovému chování vede.

Víme však, že každý partnerský vztah je vztahem dvou rovnoprávných osob,
žádná z nich není podřízena druhé,
ani jedna by si neměla vylévat špatnou náladu na druhé, …

Nezbyde, než manželovi vysvětlit, co Vám na jeho jednání vadí a proč.
A sdělit mu, že si jeho jednání už nenecháte líbit
(on si k Vám dovoluje jenom to, co mu dovolujete Vy sama).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zaráží mně jednostranné vševědoucí rady. Kdo zde zná názor a problémy druhé strany ?

Co se týká té hypoglykemie, tak z té se sám bez pomoci nedostane a je ohrožený na životě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek