Amy9898

Co dělat když mám zlomené srdce?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Najít si nějakou rozumnou zábavu, koníčka a časově se tak zaplnit.

Další odpovědi
Andělé

Budu upřímná-myslíš,že v tak mladičkém věku máš skutečně zlomené srdce?
Jak dlouho jste spolu chodili? Dle Tvých otázek mi přijde,že jen chvilku.Ale i po krátké době může rozchod bolet .Ovšem o zlomeném srdci se v Tvém věku mluvit nedá.:)
Jak na bolest?
Nezadržuj ji,nech ji Tebou projít,vybreč se,nech průchod všem emocím. Řekni si,že v tom nejsi sama kdo se trápí. Máš psa nebo jiné zvíře? Něžnost a doteky pomáhají léčit. Sport je vynikající lék,nadopuje Tě endorfiny-hormony štěstí. Nezůstávej sama doma,běžte s kamarádkami mezi lidi,ale pozor na ty,kteří nevědomky sypou sůl do rány.
Přišlo teplé období a s ním více krásných prožitků,tak běž ven,určitě někde čeká ten pravý…
Přeji jen to nejlepší a láskou naplněné srdce.:)

iceT

Čas je nejlepší lékař,takže nezbývá než čekat.
Doplňuji:
Přebíjet to jiným partnerem a mít ho jako náhražku není dobrá volba,to už jsou lepší koníčky,zábava,jít mezi lidi…

zjentek

nedělej nic, co bys taky měla dělat? Pokud to není infarkt, tak je to méně než zlomený zub. Já mám srdce zdravé, zkus to taky ..je to jenom psychika, zatracený emoce :o

Nikoltyna

Pokud tě nechal…tak si tě nezaslouží…a je dobře že jsi na to přišla dřív než by bylo pozdě…

huxa

Říct si, že je to lepší, než kdybys měla zlomené ruce.
Čekat a čekat, dlouhé hodiny, dny, týdny a měsíce.

anonym

Přebít to jiným partnerem. Hledat dál, dokud nenajdeš toho správnýho. To je moje motto..

marci1

Počkat, až se rána zacelí a bude líp ! 🙂