co delat kdyz mam zachat smichu ve vyucovani

ucitelka po me mrskla sesitXD jak zabranit smichuXD PS:plosiim dejte ze je tato otazka zajiiimava dikyXD

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Upřímně řečeno, patřím - a především ve školních letech jsem patřila spíše k těm zamlklejším žákům - ale mrsknout po mě učitelka sešitem, tak se asi neudržím....

...ale dobrá, pokud hodláš zachovat dekórum, a zábránit smíchu, zkus se buď povznést nad situaci a myslet v tom momentě na cokoliv jiného, než na učitelku, která se v tom momentě zachovala docela hloupě, nebo si řekni, že svým ledovým klidem jí naštveš víc, než smíchem.

Další odpovědi:

Zlatý

taky jsem veselá kopa furt se směji a pomáhá mi to že bud myslím na něco smutnýho nebo nemyslím nepřemýšlím nad ničím .ale většinou mě napadnou znovu nějaké srandičky tak se směji znovu.rada směj se dokud můžeš může být jak se říká hůř

Pokročilý

No úplně si představuju,když jsem byla na učňáku :-))) .Zkus si představit něco hodně smutnýho ! Přeju hodně úspěchů :-)

Pokročilý

občas pomáhá kousnout se (do rtu, do prstu) nebo si někam zarýt nehty.

Bronzový

A proč by ses nemohl zasmát? Podkud u nás ve třídě učitel po někom něco hodil, tak se většinou smála celá třída. A buď se začal smát i učitel anebo nás seřval a bylo. Klidně se zasměj.....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.