Avatar uživatele
Kenzie Teena

Co dělat, když mám podezření, že mám Aspergerův syndrom?

Hezký den, už delší dobou vím, že jsem jiná než ostatní. Myslím si, že mám AS. I testy na internetu vyšly pozitivně pro AS. Rodiče si myslí, že je to blbost, ale já vím, že není. Co mám dělat? Děkuji, Kristýna (14)
Doplňuji: testy na netu jsem si dělala, jen tak, vím, že se jím nedá věřit. Děkuji za rady, navštívím psychologa..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10, anonym před 3139 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Podle mého názoru si každý mladý člověk
myslí, že se něčím odlišuje od jiných, rada
zní : objednej se k OL a ten Ti poradí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

napiš Matesoj, on ti řekne co a jak. ten se tadys tím oháněl, jako by mu vznikaly nějaký výhody.
sem Matese pozval na rumy a stejně nepřišel, ale vím o koho jde

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nebude lépe, když zajdeš k lékaři, než si dělat testy na netu?
Rodiče ti věří, tak je vezmi sebou a zajdi k lékaři, pak budeš vědět více.
Držím ti palce, Kristýnko.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

a?

podľa testov na internete by malo existovať tak pár miliónov planét inteligentným životom.
a nič.

😉

ešte existuje možnosť – hoď si kačku.
panna – máš ho.
lev – nemáš ho.
hrana – si mimozemšťan.

😉

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

viete, že spektrum autizmu (teda aj aspergera) je také široké, že min. 3–4 príznaky má každý?

pri úrovni slovenských a českých psychológov a psychatrov (početné sťažnosti rodičov a aj učiteľov autistov v médiách) je kvalitne určená diagnóza nedajbože kvalitná liečba nereálny sen

máte naozaj vážne problémy s ľudmi? so vzťahmi? ničí vám to život? ak nie.....kašlite na to

ale ak si myslíte, že ste iná než ostatní, je jeden test na typ osobnosti, volá sa meyers-briggs......ak máte zriedkavý typ osobnosti, možete sa takto cítiť a mať určité problémy.....­.........na wiki je link na seriózny test tohto typu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek