CobblíkCZ

Co dělat, když mám „ohnutý“ objektiv?

Zdravím,

nevím jak vy, ale mě se vždycky stanou takové nemožné věci.. mám foťák Olympus VG-170, šel jsem fotit makro, zničehonic přiběhne malý parchant tak ze 4. třídy, vezme foťák a třískne s tím o zem. Po 5 minutách jsem zjistil, že foťák má ohnutý objektiv tak o 5–10° vychýlený a nespouští se obrazovka :/

Co s tím?

Však parchant taky nahrabal ;)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já bych postupovala ve třech krocích:

  1. zabila bych parchanta
  2. nafackovala bych si
  3. šla bych do sevisu

Krok 1 se asi nevyplatí, krok 3 asi také ne, nový foťák možná vyjde levněji.

Další odpovědi
Drap

Nechat si ho vyměnit, pokud se to yyplatí. Výhodnější možná bude nový foťák.

mosoj

Maminku ani tatínka taky nemá ?