lluun

Co dělat když mám na noteabooku s win 8.1 pomalou wifi ?

Dobrý den, před pár měsíci sem si koupil noteabook Lenovo B590 a ze začátku bylo vše fajn, ale včera sem musel obnovit systém a od té doby mám strašně pomalou wifi , na ostatních zařízení funguje dobře jen tady ne . Neví někdo co s tím dělat prosím ? za každou odpověď budu rád. Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Někde se stala chybka – to, co popisuješ, není možné – pokud „obnovou systému“ myslíš návrat k bodu obnovy a ne reinstal*)…
Buďto byl „systém“ zpomalený už když jsi vytvářel bod obnovy (a v tom případě je otázkou, co jsi (od)instaloval) a nebo jsi jej narušil po obnově systému…
A dál – zkus upřesnit, co znamená „pomalá wifi“

  1. zpomalený přístup na net
  2. zpomalené stahování
  3. zpomalený počítač
  4. skutečně zpomalený wifi přenos (a jak to detekuješ?)

___
*) pokud obnovou systému myslíš reinstal z Recovery, nainstaluj aktuální ovladače