*Nataša*

Co dělat když má můj pes škrkavku??

Ahojte chtěla bych se zeptat co dělat když má můj roční pes škrkavku předchozí majitelé tvrdily,že ho očkovaly ale včera se vyblil a viděla jsem tam tu škrkavku a byly jsme sním na základním očkování tak sem se chtěla zeptat jestli mi neporadíte co a jak.

Odpovědi
Šája

Honem k veterináři a odčervit? A rozhodně bych s tím neváhala, protože hrozí, že se infikujete i vy… Což by rozhodně nebylo příjemné, navíc v ČR asi neexistuje volně prodejný lék na odčervení.
A odčervovat pravidelně. :)