Nwm123

co dělat když listy na kytkách hnědnou?

Nejlepší odpověď
beer

Může to mít více příčin od sucha až po hnilobu.. Velmi všeobecně se dá říct, že nejčastěji to bývá nedostatečnou zálikou. Více v odkazu:
http://hobby.id­nes.cz/co-delat-kdyz-pokojove-rostliny-chradnou-naucte-se-rec-rostlin-pv4-/hobby-domov.aspx?c=A090223­_193946_hobby-domov_mce
Doplňuji:
Pardon – zálivkou 🙂

Další odpovědi
rigormortis

Upřesni:
Květinu, poddruh, stáří, vlhkost, druh stavu (květ atd.) a zkus to nejdřív hledat na googlu a nespampovat to tu…děkuji.