Co dělat když labradorovi ze studené vody poklesne ocas?

můj pes byl dlouho ve studené vodě a ted má pokleslý ocas a točí se dokola

Nejlepší odpověď
BENYTA

Když pes stáhne ocas,má strach,ten váš se bojí,aby zase nemusel do studené vody,a dokola se točí proto,že kouká odkud přijdete,aby se mohl včas zachránit před tou koupelí.No je jasné,že to není z té vody,bud ho trápí anální žlázky a snaží se na ně dosáhnout,nebo si do těch míst něco zapíchnul.Někdy je lepší holčičce s vykulenýma očima povolit gumičku ve vlasech,tedy prozkoumat zblízka labradoří zadek.

Další odpovědi
iwetax

Aby nebyl nemocný, zavolejte na veterinu tam vám poradí.

Antipičipes

zbav se ho, asi je to ocas

Brčko

A nejen psům…

rozarka

TO znám.V bojleru mi dosla teplá voda a dobrých pět minut jsem se točil a taky jsem si ho nemohl najít.Asi jsem ženská!