lenisek01234

Co dělat když kvůli každé kravině z červenám???

Holky se mě na něco zeptají třeba ohledně kluků nebo mi řeknou že se na mě někdo koukl a já jsem okamžitě červená jak se tomu vyvarovat??? :(

Odpovědi
bolak

Výhýbat se kravinám. (doporučuje 9 z 10ti praktických lékařů)

Jinač červenání může být i nemoc, jak praví článek > http://www.pus­synky.cz/text_ru­zovka.htm Můžeš zkusit jíst víc ovoce, hlavně tropickýho, který obsahuje hojně vitamínu C, případně vyzkoušet acorutin, což je něco jako ovoce v prášku :) Zpevňuje kapiláry a používá se i při léčbě některejch cévních chorob. Zkusil bych 1 prášek dvakrát denně a pak podle toho jestli to bude mít nějakej efekt. Prášky jsou volně k dostání bez receptu a jedno balení stojí kolem 50kč.

Fyzik

Proč by ses tomu měla vyvarovat? Jakože dnes nikdo nezná meze slušnosti, tak ty očividně jo, to je fajn, klukům se to navíc může líbit :)