pizlicka

Co dělat, když kočku bolí uši?

mě to neprijde normalni,ale dost často mého kocoura bolí uši.co s tím?dostane se z toho sám,nebo muzu kapat slivovici do uší? Barbakane? PLÉSK!

Nejlepší odpověď
briketka10

Kočkám do uší slivovice nepatří to jsem nikde
neslyšela ta se jen pije.
Kočkám se kape mezi lopatky spot on a do
uší též existují kapky, nebo gel, který je zbaví
nepříjemného „bolení“ myslím, že trpí asi
svrabem.
Kupuji Advocate spot on mezi lopatky:
http://www.vi­avet.com/obchod/ad­vocate_kocky.jpg
Cena je 260,–Kč

Další odpovědi
terry

Kočce slivovici do uší? Plesk plesk.
Záleží na příčině a tu zjistí veterinář.

mosoj

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/U%C5%A1n%C3%AD_svrab

pucipuci

Nutno zajít na veterinu a zjistit příčinu, jestli má zánět nebo ušní svrab nebo ho může bolet i něco jiného a uši jsou citlivější. Jen za radu a vyšetření ve všední den nezaplatíš mnoho. My platili 50kč za to, že se našemu kočičákovi podívala do uší a zjistila svrabík. Pak jsme si mohli vybrat kapky do uší nebo vodu za krk. To už pak něco stijí, ale vyšetření ne.Ale třeba také nutně potřebuje antibiotika…ne­čekat, zavolata dojít na vetku co nejrychleji

anonym

Kocour si stěžuje na bolest?

briketka10

Jé to jsem zase zvorala jsou tam i pipety na všechny červy
namísto tabletek hned je poběžím koupit. Ten můj kočičák
prášky ne a ne polknout. Vždycky je vyplivne všivák jeden 😁

briketka10

Příspěvek smazán administrátorem.