lolinka255

Co dělat když jste na štědrý den doma sám?

Nejlepší odpověď
ivzez

Totéž, co jindy.

PS:
Není moc brzy?

Další odpovědi
da ny

Nikdy jsem nebyla na Štědrý den sama doma
Pokud bych byla, připravila bych si na večer tradiční večeři :).
Jistě bych šla na procházku, doma bych si pustila oblíbenou hudbu, možná nějakou koledu, film. Shlédla v TV pohádku/y. Začetla se do knihy..
Den jako každý jiný, kdy má člověk volno a klid.
Také bych asi lenošila 🙂.

Awe

Tak já si uvařil guláš, a koukal na různé filmy…Vlastně nic nenormálního co se děje skoro každý den.V tom rozdílu, že sem nikam nešel

briketka10

nikdo by neměl být sám asi bych se sešla s
nějakou kamarádkou, nebo kamarádem a
zašla např. na večeři, aby mi nebylo smutno
a dala jí dáreček :)

ale svátky už byly néé ?

Drap

Buď předem naplánovat nějakou změnu, nebo stejně jako každý jiný den. Štědrý den lze prožít i sám příjemně a smysluplně.

marci1

Asi těch samotných lidí nebude mnoho, ale dělat cokoliv, co koho napadne a má rád. 🙂

honza19hk

nechni nic řikat ale proč to řešíš v půli ledna? do vánoc trochu daleko.
jednou jsem byl sám a to jsem tuším se najed a šel svařovat portálovej jeřáb co jsem si vyráběl na dvoře.
Vánoce moc neřešim,pro mě to je normální pracovní den.

anonym

Chystáš se na příští rok?Nemusel jsem být sám,ale už jsem si zvykl,vánoce jsou svátky klidu a míru ne?Nepotřebuji kolem sebe sváteční přetvářky.
Doplňuji:
„jezulátko 2015“