Co dělat když jsem snědl plíseň ?

Dobrý den,
asi před 3 hodinami jsem snědl 5 krajíčků toustového chleba, na kterém byla plíseň. Takové modrá kolečka. Až u šestého jsem si toho všiml. Co mám dělat ? Vím, že se asi nic nestane, když to je poprvé co jsem snědl plíseň, ale stejně, jistota je jistota. Alkohol nepřipadá v úvahu. Někde jsem slyšel, že pomůže mléko. Jak to je ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nech to plavat, už se stalo. Operovat to nepůjde.
Doplňuji:
Jednorázové požití plísně nic neznamená a příště si dej pozor.

Další odpovědi:

Zlatý

Projděte si odkaz, najdete, jak se zbavit plísně v těle. Plíseň se usazuje v např. v lymfatickém systému, v trávícím ústrojí, nejvíce v tlustém střevě atd. Proto je třeba v těle udržovat přirozené prostředí, aby se jich tělo zbavilo. Nejde to jednorázově.

Projděte si odkaz, najdete i podpůlrné prostředky, které vám pomohou. zbavit se plísní.
Strava bohatá na vlákninu ( ovoce, zelenina, celozrnné obiloviny), ředkvičky,
Bylinky
Doplňky stravy

Medicín.cz -> Naše tělo -> Nemoci -> Plísně v těle
http://www.medicin.cz/… - Michaela Baumanová

Doplňuji:
Uvědomila jsem si, že jsem zmínila následné čištění, nikoliv hned po požití chleba

Plíseň v jídle
Lékař MUDr. Hrubý doporučuje po jednorázovém požití plesnivého jídla " užít velkou dávku aktivního ("živočišného") uhlí, popřípadě s následným užítím projímadla".

http://www.ulekare.cz/…

Stříbrný

Měl bys jednat okamžitě. Musí to ven! A jak to dělají anorektičky? Strč si prst do krku, a pak si propláchni vodou ústa kvůli žaludeční kyselině na zubech (ničí sklovinu). :D

Zlatý

Pokud se jedná o ojedinělý případ, nestane se nic. Doporučuje se sníst 2 tabletky živočišného uhlí. Je výborné na všechny "svinstva". :-)

Stanou se horší věci, zbytečně se nestresovat :D a příště víc kontrolovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.