ORION_

Co dělat když jsem snědl plíseň ?

Dobrý den,
asi před 3 hodinami jsem snědl 5 krajíčků toustového chleba, na kterém byla plíseň. Takové modrá kolečka. Až u šestého jsem si toho všiml. Co mám dělat ? Vím, že se asi nic nestane, když to je poprvé co jsem snědl plíseň, ale stejně, jistota je jistota. Alkohol nepřipadá v úvahu. Někde jsem slyšel, že pomůže mléko. Jak to je ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nech to plavat, už se stalo. Operovat to nepůjde.
Doplňuji:
Jednorázové požití plísně nic neznamená a příště si dej pozor.

Další odpovědi
annas

Projděte si odkaz, najdete, jak se zbavit plísně v těle. Plíseň se usazuje v např. v lymfatickém systému, v trávícím ústrojí, nejvíce v tlustém střevě atd. Proto je třeba v těle udržovat přirozené prostředí, aby se jich tělo zbavilo. Nejde to jednorázově.

Projděte si odkaz, najdete i podpůlrné prostředky, které vám pomohou. zbavit se plísní.
Strava bohatá na vlákninu ( ovoce, zelenina, celozrnné obiloviny), ředkvičky,
Bylinky
Doplňky stravy

Medicín.cz → Naše tělo → Nemoci → Plísně v těle
http://www.me­dicin.cz/nemo­ci/plisne-v-tele – Michaela Baumanová

Doplňuji:
Uvědomila jsem si, že jsem zmínila následné čištění, nikoliv hned po požití chleba

Plíseň v jídle
Lékař MUDr. Hrubý doporučuje po jednorázovém požití plesnivého jídla " užít velkou dávku aktivního („živočišného“) uhlí, popřípadě s následným užítím projímadla".

http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/plisen-v-jidle-56856

Agneta

Měl bys jednat okamžitě. Musí to ven! A jak to dělají anorektičky? Strč si prst do krku, a pak si propláchni vodou ústa kvůli žaludeční kyselině na zubech (ničí sklovinu). :D

marci1

Pokud se jedná o ojedinělý případ, nestane se nic. Doporučuje se sníst 2 tabletky živočišného uhlí. Je výborné na všechny „svinstva“. 🙂

sallomena

Stanou se horší věci, zbytečně se nestresovat :D a příště víc kontrolovat.