jirka21kufr

Co dělat, když jsem nezvládl naprodruhé závěrečnou jízdy v autoškole?

Dneska jsem opakoval závěrečnou zkoušku v autoškole. Několik dní před tím jsem se na zkoušku intenzivně připravoval (všechna pravidla, chytáky, atd). Bohužel jsem při zkoušce neobstál. Už bych s tím nejraději praštil. Nevím, co mám dělat. Už jsem do autoškoly investoval 15 000,– a bohužel nemám tolik finančních prostředků, abych si mohl dovolit připlatit několik jízd navíc. Připadá mně, že mně asi instruktoři dostatečně nepřipravili zkoušky a jenom cálovali peníze.
Co mám v takovém případě dělat? Přestoupit do jiné autoškoly nebo zkusit zkoušky napotřetí? Jsem v koncích…

Nejlepší odpověď
mosoj

Zkoušky na potřetí bez přidaných cvičných jízd jsou jako sázka do loterie.
Těžká rada. Buďto si připlatit jízdy nebo požádat někoho známého. Samozřejmě pokud je.
Já jsem takto připravoval dceru . Prostě jeli jsme za město a tam jsme jezdili sem a tam, s otáčením, couváním a řazení.

Také je otázka proč jsi ty jízdy neudělal. Jestli proto, že jsi nedodržel dopravní předpisy nebo nerespektoval značky, pak jedině si ty jízdy připlatit , kdekoliv. Žádná jiná možnost pak neexistuje.

Další odpovědi
Klaproth

Pokud máš problémy s technikou jízdy, tak ti nic jiného než trénink nepomůže. Připlať si hodiny nebo trénuj soukromě. Pokud tě vyhodili za přestupek, tak nastuduj předpisy.

Emefej

Určitě je to chyba instruktorů, v žádném případě není chyba na tvé straně, protože napodruhé to musí zvládnout i naprostý řidičský antitalent. Změň autoškolu.

Danina65

Nezoufej, a zkus to. Jak píší ti přede mnou, neuvedl jsi, co tě dostalo.Byl jsi nervozní z jízdy nebo testů?

terry

Nepíšeš CO se ti nepovedlo.
Základem je praxe a zkušenosti.
Co ti říkal instruktor při jízdě?
Připlať si pár hodin a pak to zkus znovu. Lépe to, než způsobit nehodu.