LejdyTerr

Co dělat, když je slaný chléb?

Udělala jsem si domácí chléb a potírala ho slanou vodou. Byla ale moc slaná, takže má teď slanou kůrku, jinak je výborný. Jde to nějak napravit, když už je upečený?:-/

Nejlepší odpověď
Damiana

Můžeš ho servírovat bez té kůrky. Ale mě osobně by to nevadilo, mázla bych ho máslem, na to rajčata, papriky a okurku – a už nesolit. To máslo a ta zelenina to „zamaskují“… Jedno z nejlepších letních jídel co znám. Úplně tu vůni čerstvého chleba cítím. Závist…:-)

Další odpovědi
iceT

Tu kůrku nejíst?

Deli

Asi ne, zapamatuj si to na příště.

Děda Louda

Vítat hosty.