kočičky love

Co dělat když je nuda?

ŽÁDNÉ KNIHY
a neopravujte pořád

Nejlepší odpověď
huxa

Učit se básničky. Třeba Máj je krásný.

Další odpovědi
anonym

no jo, to jo, to by ses mohlo kotě ještě něco z těch knih i dozvědět, to nemáš zapotřebí 😁
Doplňuji:
Teď ještě tu odpověď, klidně můžeš i něco dělat, když není co dělat, něco doma, třeba vyčesat psa, vyčistit akvárko, vynýst koš a následně ho taky občas omýt, vyčistit všem boty, nebo jdi k vodě, na jitrocel, jezdi na kole, nebo jeď k babičce (předpokládám, že jsi dítě)

Drap

Co to je nuda.? To neznám, nikdy jsem se s nudou nesetkal.

Nazdar Bazar

Když nejsou žádné knihy, doporučuji navštívit knihovnu či knihkupectví.

marci1

Nechápu ? Jak se může někdo nudit ? 🙂

Nerevarin

Co třeba honit káču?
https://www.go­ogle.cz/search?q=k%C3%A1­%C4%8Da&clien­t=firefox-a&hs=pdO&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&channel=sb&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=xmG1U5GBL6­r17Aayo4GoAQ&ved=0CDIQ­sAQ&biw=1680&bih=905

anonym

1.-Vlož ruku do ohně.2. -Nebo jdi a pomoz nějaké trpící bytosti,zvířát­ku,lidem atd.Pak uvidíš, že nuda zmizí.Nudí se lidé, co jsou vevnitř prázdní.3.-Zahraj si pc hru, pořádnou střílečku.