Poklička

Co dělat, když je někdo nervozní z práce?

Co dělat když je někdo nervozní z práce, že neví co bude v práci dělat? A chodí každý den na záchod na velkou, někdy dvakrát. Co takový člověk muže dělát? A co jídelníček?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to je celkem malý problém.
Větší problém je když ještě 31. v měsíci o půl druhé nevíš jestli ti prodlouží smlouvu a budeš dělat dál a nebo když tě v 59 letech propustí a 2 roky obíháš firmy a NIKDE tě nechtějí, že jsi pro firmu neperspektivní.

Další odpovědi
mosoj

Co bych za to dal kdybych chodil každý den na záchod.

Marta242

Vůbec nic,to je dáno povahou člověka,vím,jaké to je,můj syn tyto problémy má a k tomu je velmi pečlivý až se mi to nelíbí,ale to opravdu je v povaze Marta