vlkadam10

Co dělat když IPhone bliká

ano bliká mi IPhone co s tím? Skoušel jsem restartovat nic se nezpravilo.

Nejlepší odpověď
badisko

no ja iphone nemam …ale neslo by nahodou najet do tovarniho nastaveni?…a kdyz bude problem pretrvavat ..tak ho hodit na reklamaci ?…nebo rovnou na vymenu..ona to neni hracka za 3000tisice a tak je fajn si tyhle veci pojistit primo v prodejne …iphone jsem koupil neteri a nechal jsem ho pojistit ..vsichni tusime ze deti neoplivaji opatrnosti a tak rozmlatila displej …zasel jsem na prodejnu a reklamoval ..bylo to ve ctvrtek…a v pondeli mi prisel novej Iphone ..postou …stary jsem odevzdal a podepsal pair a bylo po problemu…

Další odpovědi
Bedy

Bože, někteří zas srší rozumem, že muhamede? Lidi nejsou blbí a vyhledávač znají.
Tazateli, jakou máte verzi iPhonu? To je důležité.

Lepší by to bylo donést do servisu, pokud je to v záruce, tak k prodejci.

muhamed

Zkousej googlit urcite neco najdes.
Doplňuji:
tady nemas zadny informace jakej mas iphone atd.

marek.29

Jak už tady bylo řečeno – záruka > servis > reklamace NEBO
Google NEBO
iPhone doktor http://www.ip­honedoktor.cz/ NEBO
iOpravna http://www.io­pravna.cz/ NEBO
jiný servis iPhonů NEBO
místo restartu zkus restore – znovu nahrát firmware – návod jak na to máš na googlu ;)