Kwika13

Co dělat, když dvě feny bojují o boudu ?

Dobrý den,
doma ted řešíme situaci ,kdy jedna fena ( voříšek) čeká štěnata. Má naštěstí velice silnou srst , při které se i v takovém to mrazu dokáže zahřát. Potom máme fenku trpasličího jezevčíka, která na tom není tak dobře a je celá prochladlá a protože jezevčíci jsou náchylní na nemoce tak o ní máme strach. Hlavní problém je v tom ,že máme jen jednu boudu a starší fenka ( voříšek) si jí zabrala na štěnátka ,která se mají v blízké době narodit. Proto jsme si vzali jezevčíka domů, ale zase se obáváme ,aby na ní voříšek nežárlil a aby mu to nebylo líto. Bouda má sice dva vchody, ale fenka voříška stejně nechce jezevčíka do boudy pustit. Fenky už jsou na sebe zvyklé 4 roky ale když jedna z nich čeká štěnata tak jsou na sebe agresivní. Doma je mít nemůžeme protože je od malička učíme aby byly venku. Když budeme mít fenku jezevčíka doma tak se bojíme, aby fena voříška nežárlila. Myslíte si že druhá fenka na první může žárlit? Je jí to líto ? Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Domka

Zkuste třeba jednu no noc zavírat do garáže nebo do nějaké místnosti.Nebo si jednoduše kupte pro jezevčici druhou bodu

Další odpovědi
Miroslavst

Co dělat, když dvě feny bojují o boudu ?
UTÉCT!!!!
http://images­.google.cz/im­gres?imgurl=http://147­.32.8.168/files/i­mages/files_27&im­grefurl=http://147­.32.8.168/%3Fq%3D­akamaru&usg=__O­yeitkmUOvXnMHI­Hy9p4TgJIKdg=&h=480&w=­640&sz=29&hl=cs&star­t=0&zoom=1&tbnid=A­2Nrw0BO_4DWbM:&tbnh=156&­tbnw=209&prev=/i­mages%3Fq%3Dzu­%25C5%2599%25C3%25AD­c%25C3%25AD%2Bpes%26hl%3­Dcs%26biw%3D1024%26bih%3­D604%26gbv%3D2%26tbs%3Dis­ch:1&itbs=1&i­act=hc&vpx=724­&vpy=89&dur=1636&hov­h=194&hovw=259&tx=168­&ty=106&ei=2u­AcTcfXM4GX8QPC­o52EBw&oei=2u­AcTcfXM4GX8QPC­o52EBw&esq=1&pa­ge=1&ndsp=12&ved=1t:429,­r:3,s:0

iceT

Souhlasím s Domkou,pořídit jestě jednu boudu.