Anonymka123

Co dělat, když do konce prvního školního pololetí zbývá pár dní a mně vychází 2?

Dobrý den,
ctěla bych se zeptat co mám dělat když do konce 1 pololetí zbývá pár dní a mě vychází na vysvědčení 1 dvojka z vlastivědy včera mi bylo jedenáct a chodím do čtvrté třídy.Předem děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Jenom jedna 2? To je ale přece krásné vysvědčení s vyznamenáním. Z toh omůžeš skutečně mít jedině radost a být na to hrdá.

každopádně učitelé ještě nemají znáky uzavřené, na tom budou pracovat teď zhruba dva týdny a bude Vás čekat spousta písemek a zkoušení. Takže pokud máš ten cíl tu dvojku ještě vylepšit, tak se uč hlavně tu vlastivědu a nech se vyzkoušet.

Další odpovědi
Retko

A jinak mas samy jednicky??

Tak to se potom musis RADOVAT. Dal uz to tak krasny nebude. :)

panenka

myslím si že by jsi s takové známky mít trauma neměl/a vždyt je to pěkná známka.pokud si to ale chceš spravit na jedničku skrátka se s toho předmětu musíš ještě učit .minimálně máš na to 14 dní aby jsi dostala jedničku než se uzavřou známky.takže to ted záleží převážně na tobě