Co dělat, když člověk „naletíte“ podvodníkovi?

Seznámíte se,je to fajn,začnete po několika letech opět důvěřovat.Pomůžete člověku s mnoha sociálními jistotami a sebevědomím,protože mu věříte,že se stala k němu křivda.Odměnou je potom nevěra, rozchod,hnusné pomluvy,výhružné sms,smích jeho"nové partnerky a kamarádů".Je to agresivní,přes­vědčivý člověk bez svědomí.Bojím se zejména o děti,protože policie zasáhne až se něco stane.Potkáváme ho často.

Odpovědi
inspektorcz

Zde bych doporučil se obrátit na bezplatnou LINKU BEZPEČÍ, kde vám školení psychologové a specialisté poradí nejlépe. Důležité je, se neuzavřít do sebe, svůj problém řešit, mluvit o něm, oznámit ho a to nejlépe výše uvedeným specialistům na lince bezpečí.

Zdroj: http://www.veseli-nad-moravou.cz/vis­mo/dokumenty2­.asp?id_org=18072&id=4­62882&p1=46429

Michal

Poslochejte sama sebe a ne jen sladké řeči.V případě,že je toho na Vás moc,obraďte se na některé specializované pracoviště: Linka bezpečí ap.Hlavně věc řešte!