Bajaja

Co dělat když chcete pracovat u NASA?

Rozhodla jsem se že bych chtěla pracovat u NASA. Kde najdu seznam volných míst? Nevíte jestli pro NASA můžu pracovat ze zahraničí? Má NASA v české republice svoji pobočku? Co musím všechno vystudovat?
Já vím je toho trochu moc, ale budu vděčná za každou odpověď. :)

Nejlepší odpověď
Photoguy

Si věříš! :D

Další odpovědi
Hamon

Na NASA zapomeň, ta je v těžkém útlumu. Začni se učit čínsky, ač se mi to nelíbí, tam je budoucnost.

Řekl bych, že musíš být nejlepší na světě v nějakým pro ně důležitým oboru.

Reezo

Ve zdroji zasílám odkaz na Nasa a máš tam popsáno, co by tak mohli požadovat…

Zdroj: http://nasajob­s.nasa.gov/how­toapply/defau­lt.htm

Xantyp

učit se, učit se, učit se