postcd

Co byste dělali, kdybyste byli doma v panelákovém bytě a z okna byste viděli dopravní nehodu?

tedy bylo by to daleko na to, abyste zjistili závažnost zranění, ale nehoda nevypadá úplně nejlépe, rovnou volat na 155, anebo trávit 3 minuty času během k místu nehody?

Odpovědi
JájsemRaibek

Volat 155, popř. 112 a uvést informaci, že vidím pouze to a to.
Takto jsem kdysi volal hasiče na místo na které jsem dobře neviděl. Informaci, že nevidím jsem sdělil, stejně poslali celou jednotku. Druhý den jsem zjišťoval co se dělo a bylo mi sděleno, že v tom místě někdo něco nepovoleně pálil, že nehořelo. Ale je lepší zavolat než nevolat vůbec.

anonym

zavolat záchranku a pak se pokusit o první pomoc. je to logické