Avatar uživatele
muhamed

co delat kdyz…

mam husty oboci co s tim mam delat?
Doplňuji:
Dik a ten nick mam kvuli tomu ze me nic lepsiho nenapadlo :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Soudě už podle tvého nicku, musíš mít nad očima pořádně chlupaté housenky. Jestli tě to tak obtěžuje, stačí upravit pinzetou – ale ne moc pravidelně! Spíš jen protrhat (jó, bolí to!) a délku trochu zastřihnout.
Někdo to ale neřeší a dokonce na tom postaví kariéru. Jakoukoliv.
http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Soubor:Brez­hnev.jpg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

U muže bych z toho problém rozhodně nedělala. Ať se člověk snaží sebevíc, tak veškeré úpravy přírody vedou k trapnému pocitu, že to stejně není ono. „Matka“ příroda ví nejlépe, co a proč udělala a proč se na někom „vydováděla“ víc a na jiném méně. Někdo se cítí divně, protože není dokonalý vzhledově, ale za větší pohromu se dá považovat pokřivený charakter.
Takže klid a kvůli obočí se netrapte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

nič.
Niektorým ženám sa to páči.
Niektorým nie.

Podobne to pôsobí aj na chlapov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

co bys s ním dělal, však je to pěkný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mám ho taky hustý, nic s ním nedělám :D
netrhám, nechám ho žít svým životem, byly by vidět dírky po trhání tak jako byly vidět mý mamce a pak by mi žádný nerostlo tak radím nech ho taky žít :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jde o to, jak hodně moc je hustý a dlouhý a hlavně, jestli to vadí tobě.
Pokud ano, pak není nic snazšího, než zajít ke kosmetičce a ona to ho za pár korun upraví. Ani to moc nebolí. A vydrží to páír týdnů. Sem tam nějaký dorůstající chloupek vytrhneš sám 🙂.
Také si obočí trhám a dírky vidět nejsou. Pokožka je pružná a zatáhne se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Buď rád, že máš výrazný, co by jiní za to dali. Podívej na Brežněva, jak daleko došel:-) Já mám taky původně hodně hustý a srostlý uprostřed, tak si ho 1× týdně pravidelně vytrhávám. Žádné dírky nejsou vidět, kůže se hned zatáhne. Nejlépe to dělat večer, do rána vše vypadá normálně.
Hlavně nezkoušet IPL lampu infračervené světlo, které má chloupky vypálit, úplně zbytečně jsem vyhodila peníze, ta není na husté obočí, rostlo mi pořád dál a snad víc i po 7 zákrocích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ber to jako výhodu – částečné stínění očí proti slunci. Občas konce obočí vykroutím nahoru jako rohy, zamračím se a děcka jsou hodné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

A nejsi ty náhodou upír? Tak to jsem teda taky, já to maskuju, používám na to pinzetu a ještě tužku na obočí, aby byla obě stejná, to ale nedělej, myslím s tou tužkou, to by bylo divný, leda bys byl blackmetalista 🙂

před 4316 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví