Elile

Co dělat, když…

.. se moji spolužáci posmívají mně a mé kámošce Renatě, že jsme šprtky?? Nevím co jim říct aby toho nechali (jedná se především o holky)a přijde mi trapný, abych řekla ať nezáviděj..

Nejlepší odpověď
anonym

Ja bych rekla : Jsem , no …
a tim jim vezmete vitr z plachet a uz je to nebude tak bavit provokovat.
A i kdyz se ucite doma treba jen hodinku , tak jim bych rekla , ze se ucim 5 hodin denne. Delala bych si z nich take blazny. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
lexx

Je to bledá závist, asi máte lepší studijní výsledky než průměr. Předstíranou agresivitou jenom maskují svou lenost, nejistotu. Nech je být, jednou pochopí.

hanny 2

Řekni jim -„To víte,štěstí přeje připraveným!“
Ať si to přeberou každý po svém!

Drap

Nestarat se o takové věci, třeba jim to jednou dojde.

KatkaNMM

taky to občas zaslechnu… ale nic si z toho už nedělám, prostě je ignoruj a ono je to přestane brzy bavit ;)

rosinka

Ony by chtěly,abyste se za učení styděly.Aby ony byly „lepší“ tím, že vás shodí. Něco jako když se ošklivá holka pyšní tím,že pro svůj vzhled nic nedělá a pomlouvá ty hezké. Je to takové zoufalství ega. Takže zásadně nereagovat a nezabývat se tím, ať si s tou blbostí zůstanou samy.

Deli

Ignoruj je. Přestane je bavit se posmívat.
Jinak se mi líbí odpověď -iv- 🙂