kaceeenka

co delat, kdyz..?

zapomněla jsem si vzit včera antikoncepci a dneska jsem mela s přítelem styk. (takze posledni tabletu jsem mela ve ctvrtek). mam si dojit v pondeli radsi k doktorovi nebo neni nejake riziko otehotneni?

Nejlepší odpověď
poa.li

Udělej si test, co prodávají v lékárně.. Domnívám se, že při jednodenním vysazení takové riziko moc nehrozí.

Další odpovědi
ReHu

Jedno vynechání nevadí, ale je třeba pokračovat s užíváním co nejdříve. Hned, jak si vzpomeneš.

roxy52

Nejlepší by bylo,půjčit si od našich sousedů jejich synka.To by byla dokonalá antikoncepce.Věřte mi,ani kdyby jste nebrala prášky,tak neotěhotníte.