lukas1912

Co dělat, když počítač nenašel ochranu v centru zabezpečení?

do počitače sem si nainstalovam Avast, ale v centru zabezpečení se to chová, jako kdyby nebyl nainstalovaný žádný antivirus. Mužete mně pomoct kde co přenastavit, aby se ten Avast v centru zabezpečení aktivoval a ja to měl zelený? Děkuji

přidana otask licenci mam do 12.2017 a jak mně radil že mam najit program mně vijelo toto https://suppor­t.microsoft.com/cs-cz/help/18900/con­sumer-antivirus-software-providers-for-windows#AVtab­s=vista to sem taki skoušl ale stějni jak na tom prasku

Nejlepší odpověď
quentos

Ber to jako tajemný signál shůry, že je čas se zvednout od PC a jít si přečíst nějakou knihu. Podle toho, jak píšeš, jsi nepřečet v životě ani jedinou.

Další odpovědi
ivzez

Lukáši,
promiň, ale s tvou češtinou si vůbec nejsem jista, jestli´s ten Avast opravdu
nainstaloval (jestli jsi rozuměl všem hláškám instalačního programu a udělal
všechno, co vyžadoval).

Navíc – pokud vím – nepotřebuje antivirový program ke své správné funkci,
aby v Centru zebezpečení něco zezelenalo… Stačí jej správně nastavit.

Löwe

Avast ti běží, přidat ho tam můžeš pomocí toho tlačítka „najít program“.

A vypiluj tu češtinu, prosím, málem jsem z toho oslepl.

Arne1

Asi ho máš vypnutej. Třeba ti vypršela licence.
Ale podstatné je taky to, že z toho co píšeš normální Čech nepozná co vlastně chceš.

jáára

To vypadá jak Vista..
Avast je malware sám o sobě. AVG to samé.
Jestli chceš provozovat antivirus, tak zkus Kaspersky nebo něco na ten způsob.

Antivir sice používám, ale už pár let neměl detekci.
Je důležité používat mozek – pak není třeba antivir…

Dochy

Jáára: v době kdy ti mohou malware poslat i s reklamou na jinak nezávadném webu?