Hakunamatata

Co dělat/kam koukat, když na vás lidi bezdůvodně civí?

Nejlepší odpověď
Drap

Taky na ně civět.

Další odpovědi
led

Pokračovať ďalej vo svojej činnosti, ak „lidi bezdůvodně civí“, tak zjavne tá činnosť nie je v rozpore s dobrými mravmi a zákonom, ináč by „civěli důvodně“.

zjentek

dělej totéž, je to jedinečná příležitost otestovat si vyrovnanost své osobnosti. Třeba ti lidé neciví bezdůvodně, třeba je tam někdo silný, kdo taky testuje, no a pak můžeš ze zdánlivě bezdůvodného civění navázat i reálně důvodný kontakt ,)

vevinka007

Buď ignorovat a koukat na nějakou věc a ten člověk přestane na vás civět a nebo se na něj civět taky a pak taky přestane :D To tak vždycky bývá…

KatkatkaW

pořádně zle se na ně podívat, ono je to přejde :D

marci1

A proč něco dělat ? Nedělat nic, nevšímat si toho. Ať si civí ! 🙂

cyklamen

Já když na mě opravdu někdo neomaleně civí,tak řeknu co čumíš,škaredě se na něj podívám a to já umím ☹ a mám pokoj.