Avatar uživatele
Simon

Co dělat,abych v noci zase dobře spal?

Posledních pár týdnů se mi stává,že se probudím ve dvě ráno a dvě hodiny nemůžu zabrat.Zkouším se napít,vyvětrat,po­čítat ovečky,všechno možné,ale zkrátka usnu až nad ránem,pak celý rozlámaný musím vstát do práce.Někdy se mi nedaří usnout už večer.Přes den cítím,že se už potřebuju pořádně vyspat,a ikdyž jsem hrozně unavený,tak to nejde.

Otázka zní,jestli si mám vzít prášek na spaní,abych se konečně bez přestávky vyspal nebo co udělat.Nikdy jsem s tím problémy neměl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Vojtěch

Mě se toto stává, když prožívám nějaké stresy. Pomáhá mi jít si večer zaběhat nebo zaplavat. Vyčistím si u toho hlavu a dobře se mi pak usíná. Pomáhají také meditace. Chvilka ticha před spaním, kdy pozoruji svůj dech, vnímá své své tělo a raduji se z toho, že mám zdravé ruce, nohy atd. Stačí týden pravidelně půl hodinky a už za týden ucítíš, že je mysl klidnější a lépe spíš. A nejlepší je kominace obojího. Práškům bych se raději vyhnul.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít další odpovědi
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=nespavost&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Petra09

Taky prasky nedoporucuji,davali mi je v nemocnici a pak sem byla po nich jen zblbla kdyz sem se probudila.Zkuste jit do bazenu,nebo relaxacni hudbu a kdyby nic nezabiralo tak k odbornikovi kdo se tim zabiva.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek