Dr.nuda

Co dělat a kam zajít před koupí pozemku?

Prosim o radu co delat a kam zajít než koupím stavební pozemek přes realitku. Pozemek jsem viděl a na obecním uřadě jsem byl a potvrdily mi že je stavební, co dál? pozemek bude na hypoteku nerad bych špatně koupil a zjistil,že nemužu časem stavět. děkuji za každou odpověd a prosim co nejvíc informací

Nejlepší odpověď
Fidel

  1. ověřte si přes internet http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/ že pozemek existuje i právně a že není zatížen zástavním právem či jinými břemeny
  2. smlouvu s realitkou dejte zkontrolovat nezávislému advokátovi – vyhnete se průseru. Moc vás to stát nebude a budete mít jistotu, že ve smlouvě a pozemku není háček…

Další odpovědi
Děda Louda

Proč zavádět nějaké novoty? Dělalo se to tak po staletí a fungovalo to – do hospody!
A po ní taky.