Questman

Co dělat a čím to je, když se přeorientuje krevní tlak?

Jednou za čas mě popadávaly poklesy tlaku, z normálního na celkem dost nízký, zvracel jsem, motala se mi hlava, někdy jsem si musel sednout na chodník, protože jsem nemohl ani jít, a dneska mě to popadlo znovu, tlak v očních jamkách, pocit na zvracení, silná bolest hlavy ale když jsem si měřil, tak místo nízkého jsem měl hodně vysoký (asi 150 mm Hg), čím to je?
Za tu dobu jsem ani o moc neztloustl ani nezhubl, nekouřím a piju příležitostně párkrát do roka v pravidelných intervalech a podobném množství.

Nejlepší odpověď
www

Odpověď ti dá jen lékař, cituji: „..člověk trpící kolísavým krevním tlakem by měl pravidelně navštěvovat odborné lékaře
a dbát všech jejich rad, užívat léky a dodržovat správný životní styl“

Zdroj: www.krevni-tlak.info/kolisavy-krevni-tlak.html