Co dělat??

Dobrý den.Zítra jdu do školy.Ale nevím s kým si mám sednout do lavice.Nejlepší kamarádka se se mnou moc nebaví i když nevím proč.Nepohádaly jsme se. Teď nevím.Jiné spolužačky nemusím a s klukem sedět nechchi. Poradíte?Vím,že je to úplná prkotina,protože na světě je mnoho důležitějších věcí, ale já opravdu nevím s kým si sednout. Taky bych se chtěla zeptat vás,jak jste se s tímto vypořádali vy?S kým jste seděli? Díky předem

Nejlepší odpověď
quentos

na gymnáziu nám obyčejně určil zasedací pořádek třídní, záměrně neposazoval k sobě kamarády, protože věděl, že by se bavili a nedávali pozor; osvědčilo se. Třeba to u vás bude taky tak.

Další odpovědi
Gollumek.88

Proč nechceš sedět s klukem? :) To je náhodou super :) Já sem teda seděla na základce v páté třídě se spolužačkou, ale to sem byla na škole nová a nikoho neznala, v šesté s jinou spolužačkou, v sedmé se spolužákem, a osm a devět jsem seděla sama. To bylo asi nejpohodlnější. Ale na střední jsem seděla vždycky se spolužákem (možná taky proto, že sme byly 3 holky ve třídě :D) a bylo to super, protože mi vždycky poradil v předmětech, ve kterých sem plavala, a samozřejmě naopak.

Popravdě musim říct, že sem byla radši v lavici se spolužákem než se spolužačkou…

Takže buď sama, a nebo s nějakou spolužačkou, se kterou prostě vycházíš, ale třeba se tolik neznáte, budete mít šanci se poznat víc a pak třeba zjistíš, že je to super kamrádka :)

rybíz

My jsme si ve škole sedli, každý s kým chtěl. Ale po krátké době nás učitelka, stejně přesadila podle sebe. Nechej to na ní a máš po starosti.

Kajra

Já to nechala náhodě, sedla jsem si do první prázdné lavice a čekala , kdo si přisedne.

led

súhlasím s tebou, nesedeť s chlapcom. Mala som spolužiakov od 1.triedy sedeli spolu a naposledy som ich videla ako manželov 🙂
Ale neboj sa triedny učiteľ vám určí kto s kým bude sedieť

kropitko

Ráno buď první ve třídě a čekej kdo si k tobě sedne. Nejhorší varianta je,že si k tobě nebude chtít sednout nikdo,no, zase tak hrozné to není,aspoň ti odpadne starost s kým sedět.