Avatar uživatele
anonym

Co dělat??

Dobrý den.Zítra jdu do školy.Ale nevím s kým si mám sednout do lavice.Nejlepší kamarádka se se mnou moc nebaví i když nevím proč.Nepohádaly jsme se. Teď nevím.Jiné spolužačky nemusím a s klukem sedět nechchi. Poradíte?Vím,že je to úplná prkotina,protože na světě je mnoho důležitějších věcí, ale já opravdu nevím s kým si sednout. Taky bych se chtěla zeptat vás,jak jste se s tímto vypořádali vy?S kým jste seděli? Díky předem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

na gymnáziu nám obyčejně určil zasedací pořádek třídní, záměrně neposazoval k sobě kamarády, protože věděl, že by se bavili a nedávali pozor; osvědčilo se. Třeba to u vás bude taky tak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gollumek.88

Proč nechceš sedět s klukem? :) To je náhodou super :) Já sem teda seděla na základce v páté třídě se spolužačkou, ale to sem byla na škole nová a nikoho neznala, v šesté s jinou spolužačkou, v sedmé se spolužákem, a osm a devět jsem seděla sama. To bylo asi nejpohodlnější. Ale na střední jsem seděla vždycky se spolužákem (možná taky proto, že sme byly 3 holky ve třídě :D) a bylo to super, protože mi vždycky poradil v předmětech, ve kterých sem plavala, a samozřejmě naopak.

Popravdě musim říct, že sem byla radši v lavici se spolužákem než se spolužačkou…

Takže buď sama, a nebo s nějakou spolužačkou, se kterou prostě vycházíš, ale třeba se tolik neznáte, budete mít šanci se poznat víc a pak třeba zjistíš, že je to super kamrádka :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rybíz

My jsme si ve škole sedli, každý s kým chtěl. Ale po krátké době nás učitelka, stejně přesadila podle sebe. Nechej to na ní a máš po starosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

Já to nechala náhodě, sedla jsem si do první prázdné lavice a čekala , kdo si přisedne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

súhlasím s tebou, nesedeť s chlapcom. Mala som spolužiakov od 1.triedy sedeli spolu a naposledy som ich videla ako manželov 🙂
Ale neboj sa triedny učiteľ vám určí kto s kým bude sedieť

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Ráno buď první ve třídě a čekej kdo si k tobě sedne. Nejhorší varianta je,že si k tobě nebude chtít sednout nikdo,no, zase tak hrozné to není,aspoň ti odpadne starost s kým sedět.

před 4980 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek