CEHINO

Co dělat?

Byl jsem v myčce aut v Globusu a při mytí mi kartáče myčky ztlačili střešní okno do auta že mi vnikla voda do auta. Před náštěvou jejich myčky mi nezatejkalo.Byl jsem šíleně zlitej, okno bylo zavřený, mám fotky a prvotní sepsání, mám potvrzení s autoservizu a voni to neuznávaj. Co teď mám dělat. Do auta teč i při dešti, zničenej interier, vyhřívání sedaček vyskratovaný, autorádijo v hajzlu a voni odmítaj že to není možný.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tady nezbyde nic jiného než soudní znalec a soud.

Další odpovědi
Gorouš

Tohle bych neřešil reklamací, ale rovnou jako porušení práv uživatele. Zkuste soud, myslím, že tady uspějete na 100%.

Lucimia

Souhlasím s odpovědmi. Nejsem znalec, ale k soudu bych to dala, hlavně jestli se jedná o dražší auto i o dražší výbavu interiéru.