misa1879

Co dělat?

jak to tu čtu tak to je asi více lidí co maj problem s přihlašením na badoo,já ho mam taky po přihlašení se načte stranka stím že je mimo provoz už to trvá týdena chtěl bych si tam ten profil zrušit ale nemůžu ,protože nevím jak se tam dostat,bůh ví jak dlouho to bude mimo provoz.dík za odpovědi

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nevím jak více lidí, ale já jsem právě teď zadal do řádku www.badoo.com a tam jsem se přihlásil po zadání emailu a hesla. Normálně se to přihlásilo a můžu dělat na badoo co chci. Takže chyba bude asi někde jinde.
Je právě neděle 28.3.2010 17.27SELČ

Další odpovědi
Tombik

Tak asi nejlepší bude počkat, než stránku opět zprovozní (mně se ovšem zobrazila správně). Popř. zaslat mail na jejich podporu. Víc nic

Marunka

U mě to funguje normálně, tak nevím co s tím máte.