Avatar uživatele
Barinka

Co dělat ?

Co dělat když je psovi v autě špatně,přesto musí nekde autem ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4116 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud se rozhodnete pro nějaké tablety, rozhodně se poraďte s veterinářem. Kinedril není pro psy zrovna nejvhodnější, těžko se trefí správná dávka
a i tak po něm bývají psi ospalí a malátní. Více vhodný je Cerenica nebo TravelReisFit . Každý pes mám potíže z jiného důvodu a někomu vyhovuje když pes cestuje na lačno, jiný snáší cestování lépe nakrmený.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
♥♥♥

Ahoj,
no jestli ho tam máš na zemi, nebo v kufru (nevím jak je velký)… Tak mu může být zle z toho, že je hodně nízko, nebo mu je v autě veliké vedro- kor téhle zimě, když se topí :)
kdyžtak si pročti tohle: http://www.ne­volnostpsu.cz/
Doufám, že jsem alespoň trochu pomohla, ahoj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
frankie89

náš pes byl schopný zvracet v autě a to ani nemuselo jet… 😁 ale veterinář nám dal přášky na nevolnost, které jsme ale museli vždycky zamaskovat do piškotu nebo kusu rohlíku, jinak by to miláček nežral…
Doplňuji:
a nebo kamarádka dává psovi půlku kynedrilu, ten prý taky pomáhá

Upravil/a: frankie89

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Prášek je řešení. Většina psů si však většinou zvykne a ty nevolnosti, jak dospěje přestanou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Můj pes má radost s jízdy autem, ale kámošův pes nesmí před jízdou několik hodin žrát. Je to lepší než nějaké prášky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elis Pokorná

Alespoň den či půl dne před jízdou autem mu neda jíst a poslední dvě hodinky ani pít, aby se nepozvracel. Jinak zajistit, aby auto bylo dobře vyvětrané a aby nepřešel z tepla do zimy a naopak. Pokud ani to nebude fungovat, tak prášky, ale na ty se domluvte s veterinářem, žádné „člověčí“ prášky nejsou pro pejska vhodné :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek