vernerovic

Co dělám špatně, že se mi při kouření cigaret motá hlava?

Motá se mi hlava při každém kouření cigarety, co s tím? Prosím odpověď.
Doplňuji:
nepotřebuji slyšet, že nemám kouřit, že je to svinstvo atd, nehodlám s tím přestat:)

Nejlepší odpověď
anonym

Protože kouříš. Vyprdni se na to. Je to rada kuřáka, který se nemůže to sviňstva zbavit!

Další odpovědi
redy

A proč hulíš? Když ti to nejde kašli na to.Stojí to prachy a věř že vím o čem píšu---výjmečně 🙂
Doplňuji:
No tak to zkoušej,za nějakej čas se ti hlava už nebude motat.Přeju hezkej zážitek ☹ Kdo chce kam…

Kelt

A to bys chtěla létat. Kuř něco jiného, jinou značku. Když do těla dopravuješ škodlivé látky, ty se pak krví dostanou do hlavu, do mozku a z toho bolí hlava. To je následek, příčina je, že kouříš. Taky jsem to zkoušel, bylo mi blbě, tak se ptám proč bych to měl dělat a přestal jsem.

mojitek

buď ráda že se ti motá hlava když kouříš. Mě se motá hlava když si nemůžu hoďku zapálit. Když ti to nevyhovuje nebo to neumíš tak si dej lízátko a ne cígo…a neptej se tady a neraď co máme odpovídat,princezno

ivzez

Co děláš špatně? Kouříš!

Normální je nekouřit. Proto se nemůžeš
divit, že se tvůj organismus brání, jak umí.

Na některé otázky se nedá odpovědět podle přání tazatelů
a nepsat to, co nechtějí číst. Je potřeba znát příčinu/souvis­losti.

marci1

Děláš špatně to, že kouříš. Mě se motá hlava, jen když cítím kouř z dálky. 🙂

alexandra

Asi kouříš moc silné cigarety,podívej se kolik mají nikotinu a kupuj si slabší.Je tam 0,8 mg,0,4 mg a je i 0,1 mg.

kubik!

Jaj, co by za to dala kamarádka, která už bůhví kolikrát s kouřením přestávala…

terezie.k

Zkus jinou značku cigaret, tahle co máš ti možná nevyhovuje.

zjentek

jestli seš mladá tak neboj, brzy to přejde ..pak se to vrátí na stará kolena a už to do smrti nepřejde, takže už pak ani nedořešíš, jaké by to bylo, kdyby..

Luxx

zkusit lehčí verzi, když přestat nehodláš..