bojnik1

Co dělám špatně že mi nejdou emailem odeslat obrázky .Musí se nějak upravit?

Když se pokouším odeslat obrázek tak to píše že se ukláda ale neodešle se, obrázky jsou ve formátu JPG. Nemusí se nějak upravit třeba velikost nebo formát?

Nejlepší odpověď
quentos

Formát problém nebude, ale u obrázků bývá často problém s velikostí (moc velké). Maily nemívají rády přílohy větší než 10 MB; v nejhorším pomůže komprimace („sbalení“) souboru.

Další odpovědi
anonym

Přesně jak píše Quentos, určitě bude problém s velikostí souboru, je třeba zmenšit velikost obrázků, já používám Fast Stone Image Viewer.