lenina270

co dělám špatně při stahování fotek na cd

nejde mi stáhnout foto na cd-r i když má pamět 700a já mám soubor fotek velký 630,píše to že je chyba,ale nevím jaká a že cd už nepude použít,nevíte co s tím?menší soubor fotek-asi 400mb-nebo jak se to piše mi to nahrálo normálně
Doplňuji:
myslela sem tim že na úplně čisté cd mi nejdou nahrát fotky ve velikosti souboru 630, na jiné prázdné cd od jiného výrobce se stejnou kapacitou sem dala méně fotek ale šlo to -z 10 prázdných cd šlo nahrát fotky jen na 3-výrobce EMEGETON,mám raději použít jinou značku CD?nebo je to fuk?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

K tvojí otázce bych měl pár doplňujících otázek, protože si nejsem jist odpovědí. Je možné, že některé otázky mohou připadat divně, ale zkus je upřesnit.
Kolik máš volého místa na disku?
Je cd opravdu prázdné?
je velikost fotek opravdu 630MB?
Podívej se na složku kterou chceš vypálit adej vlastnosti. tam najdeš velikost souboru, ale i velikost na disku.
Nejsou ve složce fotek skryty nějaké další soubory, které složku zvětšují?
Popřípadě, stačí aby bylo ve fotkách uloženo video z foťáku a je hotovo.
Nemáš dlouhé názvy fotek? Třeba: Tady sedím u ohýnku a opékám si buřty s moji nejlepší kamarádkou 25.6.2009 u nás na chalupě.jpg

Další odpovědi
anonym

podle toho co čtu a jak tomu rozumím,tak buď máte na médiu (CD)už fotky ve velikosti 400MB,potom se vám tam těch 630MB nemůže vejít.Nebo tam máte něco už vypáleno a CD jste nechala uzavřit,tím pádem na něj už nemůžete nic přidat,tak tomu rozumím já,případně mne opravte doplňující otázkou.

doporučil bych vám značku „Verbatim“