Avatar uživatele
Weroniq

co dělám špatně při odpovídání na inzeráty brigád?

Už procházím pomalu měsíc všechny možné nabídky brigád na práce.cz, vybírám podle dopravní dostupnosti a svých možností a už jsem rozeslala snad padesát životopisů a jen ze zlomku firem se ozvali, že vybrali k pohovoru lepší a z ostatních se neozvali vůbec. Jejich požadavky splňuju, tak proč pořád nemám úspěch?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Michal Kole před 4679 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Neděláš nic špatně,tak už to chodí.Musíš vydržet.Já to tak dělám už dva roky a nevzdávám to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nepotesim vas . Zacina to hledanim brigady a bude to pokracovat hledanim prace. Mam kamaradku , ta uz zna vsechny firmy v okoli a nic. Na jedno misto je i nekolik desitek uchazecu. A pohovor se musi delat , ale uz je bohuzel i ze znamosti davno vybran ten vyvoleny. ☹ Neberte si to osobne , ze jste horsi nez ti druzi… ja to tedy neumim posoudit , ale v mnoha pripadech to tak neni. Vezmou sice nejlepsiho , ale i s nejlepsi znamosti. Neni to ale vsude… , abych nekomu nekrivdila. Hodne stesti a trpelivosti. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

To znám – bohužel =(
Vždycky se najde někdo lepší než já …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Řekl bych,že nic.Stejné pocity má spousta lidí.
Je to tak,jak to je.
Zkuste si to představit z"druhé strany".Tedy – že máte vybrat z té hory uchazečů toho správného.To je dost těžké,ne-li nemožné.
Prostě se musí vydržet,a i když někoho pozvou,může! to skončit i tím,že dotyčný se blbě vyspí,pohádal se s manželkou a pod.
Je blbá doba a konec v nedohlednu.
To je povzbuzení,co?

Hodně štěstí – o nic jiného nejde.

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti-domaci/131201/jak-sehnat-praci-pomuze-dobre-napsany-zivotopis.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A máš při tom alespoň kravatu nebo motýlka ? Ne teď vážně,
známých a strejčků je vždycky dost, aneb nabídka pokulhává za poptávkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek