Weroniq

co dělám špatně při odpovídání na inzeráty brigád?

Už procházím pomalu měsíc všechny možné nabídky brigád na práce.cz, vybírám podle dopravní dostupnosti a svých možností a už jsem rozeslala snad padesát životopisů a jen ze zlomku firem se ozvali, že vybrali k pohovoru lepší a z ostatních se neozvali vůbec. Jejich požadavky splňuju, tak proč pořád nemám úspěch?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Neděláš nic špatně,tak už to chodí.Musíš vydržet.Já to tak dělám už dva roky a nevzdávám to.

Další odpovědi
anonym

Nepotesim vas . Zacina to hledanim brigady a bude to pokracovat hledanim prace. Mam kamaradku , ta uz zna vsechny firmy v okoli a nic. Na jedno misto je i nekolik desitek uchazecu. A pohovor se musi delat , ale uz je bohuzel i ze znamosti davno vybran ten vyvoleny. ☹ Neberte si to osobne , ze jste horsi nez ti druzi… ja to tedy neumim posoudit , ale v mnoha pripadech to tak neni. Vezmou sice nejlepsiho , ale i s nejlepsi znamosti. Neni to ale vsude… , abych nekomu nekrivdila. Hodne stesti a trpelivosti. -iv-

Berušinka

To znám – bohužel =(
Vždycky se najde někdo lepší než já …

fcoop

Řekl bych,že nic.Stejné pocity má spousta lidí.
Je to tak,jak to je.
Zkuste si to představit z"druhé strany".Tedy – že máte vybrat z té hory uchazečů toho správného.To je dost těžké,ne-li nemožné.
Prostě se musí vydržet,a i když někoho pozvou,může! to skončit i tím,že dotyčný se blbě vyspí,pohádal se s manželkou a pod.
Je blbá doba a konec v nedohlednu.
To je povzbuzení,co?

Hodně štěstí – o nic jiného nejde.

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti-domaci/131201/jak-sehnat-praci-pomuze-dobre-napsany-zivotopis.html

mosoj

A máš při tom alespoň kravatu nebo motýlka ? Ne teď vážně,
známých a strejčků je vždycky dost, aneb nabídka pokulhává za poptávkou.