Zlatý

Co delam spatne?

Stahuji si filmy z ulozto.cz,to je v pohode,v tom problem neni,ale jakmile ho vypalim,tak nejde prehrat,pouzivam dvd disky Verbatim a vypalovacku Nero.Delam vsechno presne tak,jak mi to bylo ukazano.
Vypalene disky pak muzu prehrat na dvd prehravaci,na ps2 a na ps3.
Doplňuji:
Z peti vypalenych slo prehrat jen jedno a vsechny stazene soubory jsou avi.Kdyz je strcim do ntb tak jdou prehrat taky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stiahnuté súbory sú kompletné DVD formáty?
Väčšinou to bývajú avi, mp4, flv, atď.
V tom prípade ich musíte previezť do DVD formátu pomocou editačného programu a až potom napáliť

Další odpovědi:

Zlatý

Přes tyto záležitosti jsem diletant. Používám starší program Nero a mám vyzkoušeno, že před tím než začnu zadávat vypalování stažených filmů, musí nejprve do svého ntb vložit volné DVD, program si sám zvolí další postup a disk pak přečtou prakticky všechny přehrávače. Nepídím se proč to tak je, ale zatím to funguje.

Bronzový

Problém je jen a pouze ve formátu avi.Není avi jako avi.Přehrání v počítači není problém (pokud jsou nainstalovány správné kodeky).Ale pro přehrání v DVD přehrávači je potřeba převést film jak je uvedeno výš.Ve vypalovačce a discích problém nebude.

Zlatý

Ty filmy musíš před vypálením převést v nějakém programu. Já používám a jsem s nim velice spokojen,program ConvertXtoDVD 4.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.