iceT

Co delam spatne?

Stahuji si filmy z ulozto.cz,to je v pohode,v tom problem neni,ale jakmile ho vypalim,tak nejde prehrat,pouzivam dvd disky Verbatim a vypalovacku Nero.Delam vsechno presne tak,jak mi to bylo ukazano.
Vypalene disky pak muzu prehrat na dvd prehravaci,na ps2 a na ps3.
Doplňuji:
Z peti vypalenych slo prehrat jen jedno a vsechny stazene soubory jsou avi.Kdyz je strcim do ntb tak jdou prehrat taky.

Nejlepší odpověď
led

Stiahnuté súbory sú kompletné DVD formáty?
Väčšinou to bývajú avi, mp4, flv, atď.
V tom prípade ich musíte previezť do DVD formátu pomocou editačného programu a až potom napáliť

Další odpovědi
dudu

Přes tyto záležitosti jsem diletant. Používám starší program Nero a mám vyzkoušeno, že před tím než začnu zadávat vypalování stažených filmů, musí nejprve do svého ntb vložit volné DVD, program si sám zvolí další postup a disk pak přečtou prakticky všechny přehrávače. Nepídím se proč to tak je, ale zatím to funguje.

janek66

Problém je jen a pouze ve formátu avi.Není avi jako avi.Přehrání v počítači není problém (pokud jsou nainstalovány správné kodeky).Ale pro přehrání v DVD přehrávači je potřeba převést film jak je uvedeno výš.Ve vypalovačce a discích problém nebude.

anonym

Ty filmy musíš před vypálením převést v nějakém programu. Já používám a jsem s nim velice spokojen,program ConvertXtoDVD 4.