Avatar uživatele
iceT

Co delam spatne?

Stahuji si filmy z ulozto.cz,to je v pohode,v tom problem neni,ale jakmile ho vypalim,tak nejde prehrat,pouzivam dvd disky Verbatim a vypalovacku Nero.Delam vsechno presne tak,jak mi to bylo ukazano.
Vypalene disky pak muzu prehrat na dvd prehravaci,na ps2 a na ps3.
Doplňuji:
Z peti vypalenych slo prehrat jen jedno a vsechny stazene soubory jsou avi.Kdyz je strcim do ntb tak jdou prehrat taky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 4917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Stiahnuté súbory sú kompletné DVD formáty?
Väčšinou to bývajú avi, mp4, flv, atď.
V tom prípade ich musíte previezť do DVD formátu pomocou editačného programu a až potom napáliť

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Přes tyto záležitosti jsem diletant. Používám starší program Nero a mám vyzkoušeno, že před tím než začnu zadávat vypalování stažených filmů, musí nejprve do svého ntb vložit volné DVD, program si sám zvolí další postup a disk pak přečtou prakticky všechny přehrávače. Nepídím se proč to tak je, ale zatím to funguje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
janek66

Problém je jen a pouze ve formátu avi.Není avi jako avi.Přehrání v počítači není problém (pokud jsou nainstalovány správné kodeky).Ale pro přehrání v DVD přehrávači je potřeba převést film jak je uvedeno výš.Ve vypalovačce a discích problém nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ty filmy musíš před vypálením převést v nějakém programu. Já používám a jsem s nim velice spokojen,program ConvertXtoDVD 4.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek