Co dělají zastupitelé, radní, poslanci, ministři,senátoři, když zrovna nesedí v sále a nejednají a nehlasují o něčem?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bez prominutí-chlastají v parlamentní kantýně velmi levné alkoholické nápoje nebo se přežírají velmi levnými jídly.

Další odpovědi
SinceX

S prominutím – žerou si, klábosí, a chodí na pivo, jako by se nechumelilo :D

Mad

Co třeba, honí kšefty, zasedají ve správních radách…
Pro některé musí mít den až 60 hodin, kolik toho stihnou

Mili @

hrají golf či tenis, hledají si novou budoucí manželku, no prostě mají dost práce i tak!

wijan

No přece relaxují a nabírají síly na další úmornou práci za mizerný plat 🙂