dmatejek777

Co dělají vojáci na misích?

Nejlepší odpověď
anonym

Každá mise má jiný úkol.
Většinou se vojáci nesmí vměšovat do vnitřních záležitostí a nebojují za žádnou zúčastněnou stranu. Hlídkují a ochraňují civilní obyvatelstvo, dohlíží na
při volbách, odstraňují a likvidují nastražené miny, zajišťují předávání humanitární pomoci, kontrolují bezpečnost na komunikacích atd.
Doplňuji:
opravuji: dohlíží na klidný průběh při volbách

Další odpovědi
quentos

zbývá dodat, že mise bývá spojena s nějakým úkolem či dílčím / strategickým cílem. Jezdívají tedy na mise daný úkol splnit, ať už jde o dobytí nějaké strategické pozice či zneškodnění nepřátelského „hnízda“.

honza19hk

zabíjí,hlídají,cvi­čí místní jednotky atd…

Emefej

Na té úplně první jsem byl. Plnili jsme svěřený úkol, v žádném případě nešlo o zabíjení o kterém píše honza19hk.