Kulpix

Co dělají vězni, jestliže si chtějí přivydělat?

Stále skladají obálky a lepí pytlíky, jak je to známé z dřívějších dob, nebo již doba pokročila a pracují třeba s počítačem a něco třeba opisují?

Oprava – přividělat – přivydělat.

Nejlepší odpověď
Drap

Cokoli, co jím věznice umožní. Obálky ani pytlíky už dávno lepí automatické stroje-. Vězni pracují v různých dílnách, podílí se na chodu věznice a podobně. Celkově je pro vězně práce málo a mohou pracovat jen někteří.
Nejlépe si vězeň může přivydělat v momentě kdy ho propustí. Pa může dělat cokoli umí a co sežene.

Další odpovědi
Emefej

Během vycházky přepadnou banku.