dudu

Co dělají v zimě, na rozdíl od kolotočárů – cikáni?

K položení této pichlavé otázky mne vyprovokoval zajímavý dotaz na činnost kolotočářů v zimě, ale hlavně hodně nejapné odpovědi některých účastníků stránek. Tak předně je třeba si uvědomit, že jsou to velmi zdatní podnikatelé, kteří fungovali i za hlubokého totalismu. Vyčerpávající odpověď na toto téma zde dala paní Kerberus. Stejně zdatně si v zimě musejí počínat také vietnamští stánkoví prodejci. Asi se shodneme, že tito občas majoritní společností opovrhovaní jedinci, si nejprve právem odpočinou a pak veškerou energii věnují zvelebení svojí živnosti a ladí obchodní záměry na příští sezonu. Kam asi naproti tomu směřuje energii a veškerý um etnikum, které se k nám /a to je kupodivu, kdysi zváno/ dostavilo z Indie a tvrdě si dnes zde z plna hrdel užívá svého tzv. domovského práva? Raději, prosím ani neodpovídejte.

Nejlepší odpověď
led

Tí menej pracovití, čakajú až sa oteplí.
Tí pracovití pracujú, alebo si hľadajú prácu.

Další odpovědi
tom004

To,co jsme je naučili.Nedodržují zákony,vykřikují něco o diskriminaci,a my jim,jako vždy,nasypeme do hnízdečka,a hlasitě,ale tak,aby nás nikdo neslyšel,si na ten bordel,stěžujeme. ☹

casey

nekde jsem cetl, ze severske narody jsou historicky obecne pracovitejsi, nez jizni, nebot se museli odpradavna starat o obydli a jidlo, aby pres zimu nezemreli. Jizni narody toto resit nikdy nemuseli.

A tak, kdyz prisli k nam v tom pokracovali. A jak je videt, ani generace souziti v tom nehraji roli. Bohuzel nas socialni system porad funguje dobre, tak neni duvod se stehovat zpatky. Ale migruji dle vyhoidnosti dal. Slovensti k nam→ nasi do Anglie tad…

Děda Louda

Vyvíjejí úsilí.

http://youtu.be/i­NYhFHBZjQE

Jikra

No přece uplně to samý co v létě,čekají na podporu a jiný dávky.