Co dělají v lázních s pacientem co neumí plavat a bojí se vlézt do bazénu?

Odpovědi
Miroslavst

Hodí ho tam a je to.

anonym

Tak do bazénu neleze. Nebo musí? Pacientovi není účtovaná služba týkající se bazénu.

hanulka11

Bazény určené ke cvičení ve vodě nejsou hluboké ,takže není nutné se obávat. A bazén určený k plavání.....-prostě do přijímací zprávy uvedete ,že neumíte plavat a nikdo vás nebude nutit.