Evasky

Co dělá takový zahradník v zimě?

Jakou práci dělá? Je to sezonní práce nebo mají zahradníci pořád co dělat?

Nejlepší odpověď
Braník

zahradník pracuje celý rok,zazimuje rostlily,kterým by mráz uškodil,vysévá semena na příští sezonu a stará se pak o semenáčky,pokud má skleníky vyhřívané,nezastaví se celý rok,je to práce houževnatá a musí to dělat člověk s láskou,
zimní příprava stromků,množí rostlinky, vysévají rannou zeleninu atd.
ošetření keřů,
květiny dělají celoročně,pokud jim to podmínky dovolí,záleží an druhu zahradničení

Další odpovědi
dj.david1234

Odhazuje sníh? :D
Možná…

Michálek1245

Většinou je to práce na celý rok. Ono je zahradník a zahradník. Kdo pracuje v klasickém zahradnictví, tak to moc dobře ví. Ale pak jsou zahradníci, kteří přes zimu navrhují třeba zahradní altány a realizují zakázky, které jsou třeba více projektantského charakteru, než aby se starali o rostliny jako takové.